EVERLIGHT rozšiřuje nabídku výkonných LED

EVERLIGHT ELECTRONICS CO., LTD., jeden z největších výrobců světelných diod, navýšil výkon multičipových LED řady JU.

COB (Chip-on-board) LED jsou diody vhodné a hojně využívané především v různých směrových aplikacích vyžadujících vysoký světelný tok skrze jediný, silný zdroj světla. Mezi takové aplikace patří především světelné LED zdroje s paticí typu GU, MR nebo PAR, které jsou běžně využívány jak k osvětlení interiéru, tak i exteriéru.

Řada JU se nyní skládá ze čtyř JU1215 a jedné JU2024 celkově s výkony od 4 do 15 wattů. Všechny typy dosahují účinnosti  110lm /W a výše. LED jsou k dispozici v odstínech světla od 2700K do 6500K s minimálním indexem podání barev 80. Její konstrukce zajišťující efektivní rozptyl tepla a keramický substrát snižující tepelný odpor zajišťují LED diodám vysokou spolehlivost a prodlužují i jejich celkovou životnost.

JU COB LED nabízí širokou škálu praktického využití zajišťující tak naplnění specifických potřeb zákazníků. Součástí příslušenství jsou krom běžných věcí i standardizované držáky, vhodné reflektory a mnoho dalších. Díky tomu všemu je možné nepřeberné množství kombinací s možností individuální konstrukce pro každého uživatele.

Zdroj: ledinside.com