Hybrid.cz slaví 15 let! Má nový kabát i back-end

Vážení čtenáři, ještě jednou se omlouváme za zdánlivou dvoudenní nečinnost. Pod rouškou náhlého servisního zásahu ve skutečnosti probíhal velký přesun webu na nový systém.

Výsledek sami vidíte. Má ještě řadu chyb, které budeme průběžně vychytávat a opravovat. Samozřejmě budeme rádi za všechny připomínky, stížnosti a hlášení chyb.

Hybrid.cz dosud běžel na letité verzi open-source systému Drupal, která už moderní době nestačila. Přešli jsme proto na systém WordPress, který, jak doufáme, vydrží alespoň dalších 15 let…

Je to tak, magazín Hybrid.cz vznikl přesně v polovině září před patnácti lety. Za tu dobu jsme měli šanci být svědky totální proměny nejen automobilového průmyslu. Věříme, že spolu s námi budete tenhle úžasný vývoj sledovat dál.

Co se týká funkcionality nového webu, bylo pro nás zcela klíčové zachovat komunitu registrovaných uživatelů. Přihlašovací údaje se nijak nezměnily. I na novém webu se tak můžete snadno přihlásit a přidávat komentáře ke článkům. Nový web je responzivní, bezpečnější a celkově lepší po všech stránkách, ač to třeba zatím není vidět na první pohled.

Každý uživatel má teď díky systému WordPress k dispozici vlastní nástěnku, kam do budoucna budeme přidávat další funkcionalitu. To platí i pro celý web, který je díky novému systému mnohem tvárnější než v minulosti.