Mercedes-Benz zjednodušil nabíjecí tarify

Nový tarifní systém pro 300 000 nabíjecích přípojek v Evropě zvyšuje praktičnost elektromobility. Mercedes me nabízí tři různé varianty tarifu v závislosti na individuálním nabíjecím profilu: Charge S, M a L.

Mercedes-Benz zjednodušuje elektromobilitu novým tarifním systémem, který bude od června 2022 platit pro 300 000 nabíjecích přípojek v evropské síti Mercedes me Charge. Mercedes me Charge bude nabízet tři nové nabíjecí tarify, které jsou přizpůsobeny individuální ujeté vzdálenosti. Nabíjení tak bude v rámci služby Mercedes me Charge ještě snadnější a transparentnější.

Mercedes me Charge nabízí zákazníkům přístup k nabíjecím stojanům více než 850 provozovatelů v Evropě. Se zavedením nového tarifního systému budou mít zákazníci na výběr také pevné ceny, které platí nezávisle na provozovateli. Mercedes-Benz tak vytváří systém s maximálně přehlednými cenami za nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích.

„Od června poskytneme našim zákazníkům v Evropě ještě lepší nabídku pro používání 300 000 nabíjecích přípojek Mercedes me Charge. Zákazníci si v závislosti na svém osobním jízdním profilu budou moci vybrat nejvhodnější ze tří tarifů Mercedes me Charge, což jim umožní transparentněji plánovat náklady na nabíjení. S novými tarify Mercedes me Charge získají naši zákazníci komfortní přístup k evropské infrastruktuře pro trvale udržitelné nabíjení elektrifikovaných vozidel,“ říká Britta Seegerová, členka představenstva společnosti Mercedes-Benz Group AG odpovědná za prodej. 

Nový, výhodný tarifní systém nabízí vhodnou variantu pro každou skupinu zákazníků. Zákazníci si tak mohou přizpůsobit svůj tarif individuálnímu nabíjecímu profilu a optimalizovat náklady. Zákazníci navíc budou mít přístup do jedinečného ekosystému Mercedes me Charge s velkým počtem dalších zákaznických výhod. Díky jednoduché aplikaci s různými možnostmi autentizace se nabíjení stane uživatelsky příjemnějším.

zdroj: tisková zpráva

The post Mercedes-Benz zjednodušil nabíjecí tarify first appeared on Hybrid.cz.