Škoda Auto představí na e-Salonu elektrická auta i navazující služby

Třetí ročník veletrhu e-SALON se koná ve dnech 11. – 14. listopadu 2021  na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Škoda Auto tam prezentuje své elektromobily i plug-in hybridy. Současně ukáže návštěvníkům všechny navazující služby. Ve čtvrtek dopoledne se na stánku  mladoboleslavské automobilky uskuteční tisková konference za účasti vedoucího tuzemského zastoupení  značky ŠKODA Jiřího Maláčka. 

Druhý ročník e-SALONu v listopadu 2019 navštívilo téměř 25 000 návštěvníků, na akci se akreditovalo 151 odborných  novinářů. Jednou z hvězd výstavy se tehdy stala Škoda Superb iV. Také letos obsadí automobilové novinky haly 3 a 4, v hale 2 si návštěvníci budou moci prezentované vozy vyzkoušet. Součástí výstavy budou také doplňky, služby,  aplikace a legislativa spojená s alternativními pohony vozidel.

PODROBNOSTI: e-SALON představí vývoj v oblasti čisté mobility i pravidla bezpečné jízdy

K veletrhu e-SALON patří i bohatý doprovodný program  zahrnující odborné přednášky, workshopy nebo konferenci Čistá mobilita. Úvodní den bude tradičně patřit médiím a  odborníkům, pro širokou veřejnost se akce otevře o den později. Právě ve čtvrtek 11. listopadu od 10:30 hodin  proběhne na stánku mladoboleslavské automobilky tisková konference s Jiřím Maláčkem, vedoucím českého  zastoupení automobilky Škoda Auto. 

Škoda Auto jako lídr českého automobilového trhu bude mít na e-SALONu reprezentativní zastoupení. Na jejím  stánku budou hrát hlavní roli 3 exempláře elektromobilu Škoda Enyaq iV. Vystavena bude sportovně laděná varianta  Sportline i zaváděcí akční model Founders Edition, velkým lákadlem se nepochybně stane ředitelský vůz z letošní  Tour de France v originální podobě.

Elektromobil ENYAQ iV však nebude jediným modelem automobilky ŠKODA, který se  v Letňanech ukáže. Rodinu elektrifikovaných vozů doplní plug-in hybridní varianty modelů SUPERB a OCTAVIA RS – vždy ve verzi liftback i combi. Návštěvníci veletrhu si mohou automobily nejen detailně prohlédnout, ale také se s nimi  svézt. Svoje expozice zde budou mít autorizovaní obchodníci Auto Jarov a Havex-auto, kteří zájemcům zapůjčí  připravené vozy ŠKODA ke krátkým testovacím jízdám. 

Veletrh e-SALON se svou komplexností a velikostí od začátku zařadil k významným událostem evropského formátu.  Nejinak je tomu letos, kdy pořadatelé očekávají ještě větší návštěvnost než předloni. Toho využívá i ŠKODA AUTO,  která mimo svých modelů iV nabídne komplexní pohled na ekosystém elektromobility.

Návštěvníci se dovědí, jak si  správně vybrat vůz, jak ho nabíjet v domácím či veřejném prostředí, seznámí se s fungováním baterií vozů ŠKODA a  zjistí více o zárukách a servisních nákladech. Chybět nebude ani představení nové firemní strategie NEXT LEVEL – ŠKODA STRATEGY 2030, podle níž má značka ŠKODA být do roku 2030 jednou z 5 nejprodávanějších v Evropě a  do svého portfolia zařadit nejméně 3 další plně elektrické modely, které zpřístupní elektromobilitu ještě širšímu okruhu  zákazníků. 

zdroj: tisková zpráva

The post Škoda Auto představí na e-Salonu elektrická auta i navazující služby first appeared on Hybrid.cz.