TIP: elektrokoloběžka Navee N65

Čínský e-shop TomTop.com přichází s další zajímavou nabídkou. Elektrokoloběžka Navee N65 se tam teď dá koupit za cenu 9498 Kč a nebo dokonce ještě levněji!

Srdcem elektrokoloběžky Navee N65 je výkonný lithium-iontový akumulátor s kapacitou 48 V/12,5 Ah, který podporuje dojezd až 65 km při maximální rychlosti 25 km/h. BMS komplexně zvyšuje životnost baterie, výkon, servisní životnost a bezpečnost, takže se nemusíte stresovat častým dobíjením.

Pneumatiky o průměru 10 palců s vzorkem běhu do terénu poskytují vynikající přilnavost a odolnost proti průrazům. Díky nim je jízda pohodlná a odolná, přizpůsobí se různým povrchům silnic a nabídne vám zážitek bezstarostné jízdy.

S bezkartáčovým motorem o výkonu 500 W a dvoustupňově nastavitelnou rychlostí 25 km/h a 15 km/h si můžete vybrat, jakým tempem chcete jet. Snadno přepínatelné režimy lze ovládat pomocí tlačítka a zobrazují se na LED displeji.

Navíc N65 disponuje špičkovým bezpečnostním vybavením. Kombinace předního EABS a zadní kotoučové brzdy zajišťuje krátkou brzdnou vzdálenost a bezpečnou jízdu i v případě nouze. S aplikací Go Navee můžete sledovat reálné statistiky jízdy, nastavovat tempomat a provádět samo-diagnostiku elektrokoloběžky, vše s jednoduchým připojením přes Bluetooth.

Elektrokoloběžka Navee N65 není jenom o výkonu, ale i o designu a komfortu. Široká deska z hořčíkové slitiny s antiskluzovým povrchem poskytuje pevnost a stabilitu pro jezdce s maximální váhou až 120 kg. Výrazně moderní vzhled doplňují vylepšená LED přední a zadní světla a přehledný displej, který zobrazuje rychlost, stav baterie, výkon a další informace.

Obchod TomTop.com nabízí elektrokoloběžku Navee N65 aktuálně za cenu 9498 Kč. Navíc nabízí extra slevu při platbě přes Paypal,a to o $10 pro nákupy za $200+ a $20 pro nákupy za $600+. Platí pouze pro první 2000 objednávek od 23. listopadu 2023 do 26. listopadu 2023. Pro více velkých slev mrkněte na TomTop.com Black Friday.

zdroj: placená inzerce

The post TIP: elektrokoloběžka Navee N65 first appeared on Hybrid.cz.