Unilumin otevřela největší továrnu na LED displeje na světě

Společnost Unilumin oznámila zprovoznění největší chytré továrny na LED displeje na světě. Továrna se nachází ve městě Huizhou, ležící nedaleko Honk Kongu v Číně.

Výrobní závod o celkové ploše více než 300 000 metrů čtverečních byl částečně v provozu již léta, současné otevření plánované druhé části provozu umožňuje poskytovat produkty a služby v oblasti LED technologií s předpokládanou hodnotou více jak 1 miliarda USD (20 mld. Kč) ročně při plné kapacitě výroby.

Dle vyjádření manažera společnosti, Mingfeng Lina, Unilumin investoval více jak 150 mil USD (více jak 3 mld. Kč) do výstavby, digitalizace a automatizace provozu, díky čemuž továrna zavádí špičkové výrobní postupy, jako například inteligentní interakce člověk-stroj, nejmodernější průmyslové roboty nebo inteligentní řízení logistiky.

Nové kapacity výrobní linky by tak mohly výrazně pomoci s pružnějším uspokojením globální poptávky a vyřešit nedostatečné kapacity v LED průmyslu, hlavně v oblasti poptávaných mini LED, na které bude továrna zaměřena.

Zdroj: ledinside.com