AOTO představuje speciální vizuální zážitek

Na nedávné odborné akci LDI 2021 v Las Vegas, představila společnost AOTO řadou novinek včetně fascinujícího XR virtuálního studia nebo mini LED displeje.

Hlavním poutavým prvkem stánku bylo pohlcující virtuální studio XR, které k vytvoření virtuální scény používá celkem 144 panelů RM2.3 jako zadní stěnu a M5.8H jako strop. Tyto panely tak vytvoří virtuálními scény blížící se skutečnému prostředí.

Technologie vykreslování v reálném čase se používá k obnově dynamických digitálních scén na LED displeji, stejně jako systém sledování kamery pro lokalizaci prostoru a zachycení pohybu postav. To vše probíhá se 150 palcovým all-in-one obrazovkou s vysokým rozlišením k prezentaci a výstupu 3D virtuální scény v reálném čase.

Mezi další vizuální prvky AOTO stěny patřila nová řada panelů pro venkovní aplikace SV3.9 b a nainstalovaný produkt Mini 4K ukázal vysokou kvalitu a delikátnost obrazu s délkou stěny 6 metrů a šířkou 3,3 metru.

Panely jsou neuvěřitelně pevné a odolné, ale také extrémně lehké. Díky svému inovativnímu jedinečnému zadnímu trojúhelníkovému skládacímu systému proti větru má každá skříň velkou nosnost a pokročilou celkovou stabilitu a odolá vysokým rychlostem větru a drsnému počasí, díky čemuž jsou tyto panely ideální pro venkovní festivaly a akce. Videostěnu SV3.9 lze nastavit jako konvexní nebo konkávně zakřivený displej s úhlem ±5 stupňů, který poskytuje široké možnosti využití.

Zdroj: ledinside.com